Blogger yayınlarını MP3, MP4, resim veya video olarak sorunsuz bir şekilde indirin. Çok yönlü indiricimizle içerik deneyiminizi geliştirin.

Çevrimiçi aracımızı kullanarak Blogger’dan MP4 HD videoları ve sesleri hızlı ve kolay bir şekilde indirin. Şimdi başlayın ve en sevdiğiniz içeriğin çevrimdışı keyfini çıkarın!

Blogger, çevrimiçi video paylaşım dünyasında önemli bir yere sahip olan bir platformdur. Blogger’da bulduğunuz ilginç bir videoyu daha sonra izlemek veya sadece sesini çıkarmak isteyebilirsiniz. Neyse ki, bu işlemi yapmanıza izin veren kullanışlı bir çevrimiçi araç var. Bu araç, Blogger videolarını farklı formatlarda indirmenize olanak tanır.

Blogger videolarını indirmek için bu ücretsiz çevrimiçi aracı kullanmanın yolu oldukça basittir. İşlem karmaşık değildir ve teknik bilgi gerektirmez. İhtiyacınız olan tek şey, video URL’sidir (indirmek istediğiniz video için doğrudan bağlantı).

İlk olarak, indirmek istediğiniz videoyu Blogger’da bulun. Video sayfasında olduğunuzda, tarayıcınızın adres çubuğuna bakın ve URL’yi bulun. «http://» veya «https://» ile başlayan adresi seçmek için üzerine tıklayın, ardından sağ tıklayın ve açılan menüden «Kopyala» seçeneğini seçin veya basitçe Ctrl+C (Cmd+C Mac’te) tuşlarına basarak URL’yi panonuza kopyalayın.

Daha sonra, Blogger videolarını indirmek için ücretsiz çevrimiçi araca gidin. Bahsettiğimiz araç, Blogger video/mp4 indir adresinde bulunmaktadır. Bu sayfa, istediğiniz formatta videoları kaydetmeniz için bir kapı görevi görür. Sayfada, panoya kopyaladığınız video URL’sini yapıştırabileceğiniz bir metin kutusu göreceksiniz. URL’yi yapıştırmak için kutuya tıklayın, ardından sağ tıklayın ve açılan menüden «Yapıştır» seçeneğini seçin veya Ctrl+V (Cmd+V Mac’te) tuşlarına basarak URL’yi yapıştırın. Şimdi video URL’niz kutuda olmalı.

Şimdi, kolay kısmı geldi: URL’yi yapıştırdığınız metin kutusunun yanındaki ‘İndir’ düğmesini bulun. Bu düğme sizin sihirli değneğinizdir. Hazır olduğunuzda, üzerine tıklayın. Web sitesi isteğinizi işleyecek, Blogger’dan videoyu alacak ve indirme için hazırlayacak.

Kısa bir süre sonra, videoyu indirmek için seçenekler göreceksiniz. Aracın çeşitli formatlarda indirme seçenekleri sunması, ihtiyacınız olanı almanızı sağlar. Genellikle göreceğiniz seçenekler şunlardır:

  • Resmi İndir: Eğer videonun kayda değer bir resmi veya küçük resmi varsa, bunu kaydetmek istiyorsanız, bu seçenek size bunu yapmanızı sağlar.
  • Videoyu İndir: MP4 veya WEBM gibi formatlarda tam videoyu indirmenize olanak tanır. Bu formatlar çeşitli cihazlar ve medya oynatıcılar tarafından geniş çapta desteklenmektedir.
  • Ses İndir: Eğer sadece videonun sesini istiyorsanız, bu seçenek size bunu sağlar. MP3, M4A veya WEBM gibi formatlarda indirme yapabilirsiniz, bu da telefonunuzda, bilgisayarınızda veya herhangi bir ses çalarında dinlemeyi kolaylaştırır.

İstediğiniz formatı seçmek, yanındaki ‘İndir’ düğmesine tıklamak kadar kolaydır. İndirme otomatik olarak başlayacak ve kısa sürede video, ses veya resminizi cihazınıza kaydedeceksiniz.

Ve işte bu kadar! Karmaşık adımlar yok, özel yazılıma ihtiyaç yok ve

No te pierdas ningún vídeo nunca más: herramienta de descarga gratuita para todos los sitios

¿Cómo usarlo?

Copiar la URL del video para compartir

Pégalo en el campo de arriba

Haga clic en el botón "Descargar"

50 Sitios web compatibles

Conquista cualquier fuente: descarga videos de sitios web populares

9GAG Akıllı TV Bandcamp Bilibili Bitchute Blogger BluTV Buzzfeed Capcut Chingari Dailymotion Douyin ESPN Facebook Febspot Flickr Ifunny IMDB Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee LinkedIn Loom Mashable Mastodon Mixcloud Moj MxTakatak Ok.ru Pinterest PuhuTV Reddit Rumble Share Chat Snapchat Soundcloud Streamable Substack TED Telegram Threads Tiktok Tumblr Twitch Vimeo VK YouTube X

9GAG video downloader
Akıllı TV video downloader
Bandcamp video downloader
Bilibili video downloader
Bitchute video downloader
Blogger video downloader
BluTV video downloader
Buzzfeed video downloader
Capcut video downloader
Chingari video downloader
Dailymotion video downloader
Douyin video downloader
ESPN video downloader
Facebook video downloader
Febspot video downloader
Flickr video downloader
Ifunny video downloader
IMDB video downloader
Imgur video downloader
Instagram video downloader
Izlesene video downloader
Kwai video downloader
Likee video downloader
LinkedIn video downloader
Loom video downloader
Mashable video downloader
Mastodon video downloader
Mixcloud video downloader
Moj video downloader
MxTakatak video downloader
Ok.ru video downloader
Pinterest video downloader
PuhuTV video downloader
Reddit video downloader
Rumble video downloader
Share Chat video downloader
Snapchat video downloader
Soundcloud video downloader
Streamable video downloader
Substack video downloader
TED video downloader
Telegram video downloader
Threads video downloader
Tiktok video downloader
Tumblr video downloader
Twitch video downloader
Vimeo video downloader
VK video downloader
YouTube video downloader
X video downloader

Funciones

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources.

  • Descargar vídeos desde cualquier lugar: Descargador gratuito de múltiples fuentes

  • 50 Sitios web compatibles

  • Descargar audios

supported media types

¿Tienes preguntas? ¡Estamos aquí para ayudarte!

Aquí hay algunas preguntas frecuentes

¿Hay alguna limitación para usar un descargador de videos y audios de múltiples fuentes?

Es posible que algunos sitios web tengan restricciones para descargar su contenido, y algunos descargadores pueden tener límites en la cantidad de descargas o el tamaño de los archivos. Además, descargar contenido con derechos de autor sin permiso puede ser ilegal en algunos países.

¿Necesito instalar algún software para usar un descargador de videos y audios?

No, la mayoría de los descargadores de videos y audios de múltiples fuentes son herramientas basadas en la web que no requieren ninguna instalación o descarga.

¿Puedo descargar videos y audios en diferentes formatos usando un descargador de videos y audios?

Sí, muchos descargadores ofrecen diversas opciones y formatos de descarga. Normalmente puedes elegir entre diferentes resoluciones, formatos y tamaños de archivo para adaptarlos a tus necesidades.

Estadísticas

Aquí hay algunas estadísticas sobre nuestro servicio.

1,042

Se han servido un total de descargas.